Zajištění komplexních služeb v oblasti informačních technologií
Aktuální nabídka

Aktuální nabídka

Realizace HbbTV aplikací

obrazek HbbTV je interaktivní technologie, která propojuje svět televizního vysílání s rozsáhlými možnostmi internetu. Divák má možnost získat přehledné informace o televizním programu, zpětně přehrávat zmeškané pořady, sledovat předpověď počasí, vyhledávat v programech kin, prohlížet reklamní spoty a letáky, soutěžit nebo třeba hrát hry. Technologie funguje na všech televizorech stejně, a divák tak nemusí přemýšlet nad rozdílným prostředím a způsobem ovládání. Na rozdíl od klasických SMART TV aplikací divák nemusí odcházet z vysílaného programu. Stiskem jediného tlačítka na ovladači (nejčastěji to bývá červené tlačítko) se přepíná do prostředí HbbTV, kde si již vybere to, co ho zajímá.

Naše společnost sledovala trend této technologie v zahraničí a ihned po vstupu HbbTV do České republiky jsme byli schopni provádět vývoj HbbTV aplikací pro řadu zajímavých klientů.

V současné době jsme již zavedeným dodavatelem HbbTV aplikací. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní řešení na klíč včetně měření a vyhodnocení kampaní, konzultace i potřebné technologické zázemí. Naše HbbTV aplikace jsou perfektně odladěné pro televizní vysílání a mají minimální chybovost. Více informací o našich HbbTV aplikacích najdete na stránkách kinet.tv
obrazek obrazek obrazek
KINET s.r.o. 2012-2020