Vyvíjíme interaktivní HbbTV aplikace na míru

Jsme nezávislá vývojářská společnost s desetiletou tradicí a bohatými zkušenostmi ve vytváření interaktivních HbbTV aplikací. Ihned po uvedení HbbTV technologie do České republiky jsme zahájili vývoj HbbTV aplikací pro řadu zajímavých značek.

Svým zákazníkům poskytujeme komplexní řešení na klíč včetně měření a vyhodnocení kampaní, konzultace i potřebné technologické zázemí. Naše HbbTV aplikace jsou perfektně odladěné pro televizní vysílání a mají minimální chybovost. Díky tomu jsme získali důvěru mnoha českých i zahraničních klientů a velmi rádi mezi nimi uvidíme i vás.

Co je HbbTV technologie?

Hybrid broadcast broadband TV
logo HbbTV.org

HbbTV je interaktivní technologie, která propojuje svět televizního vysílání s rozsáhlými možnostmi internetu. Divák má možnost získat přehledné informace o televizním programu, zpětně přehrávat zmeškané pořady, sledovat předpověď počasí, vyhledávat v programech kin, prohlížet reklamní spoty a letáky, soutěžit nebo třeba hrát hry. Technologie funguje na všech televizorech stejně, a divák tak nemusí přemýšlet nad rozdílným prostředím a způsobem ovládání. Na rozdíl od klasických SMART TV aplikací divák nemusí odcházet z vysílaného programu. Stiskem jediného tlačítka na ovladači (nejčastěji to bývá červené tlačítko) se přepíná do prostředí HbbTV, kde si již vybere to, co ho zajímá.

Více informací o našich HbbTV aplikacích najdete na stránkách kinet.tv.