Kerio Connect v cloudu

E-mailová služba na zabezpečeném serveru v cloudu. Moderní groupwarové řešení, které úspěšně konkuruje Microsoftu 365, Gmailu a dalším.
  • Nabízí všechny funkce pro potřeby malých a středních podniků, ale není tak složitý a drahý jako jiné systémy. Instalace zabere maximálně 10 minut. Kromě e-mailu obsahuje sdílený kalendář, kontakty, úkoly, poznámky, sdílené a veřejné složky a chat.

  • Přístup ke svým e-mailům, kontaktům nebo kalendářům máte odkudkoli – z počítače, telefonu nebo tabletu. Vše lze snadno převést z Exchange do Kerio Connect.

  • Na rozdíl od jiných groupwarových řešení je vhodný pro uživatele Mac, Windows i Linux. Plně podporuje Outlook (Windows a Mac) a mnoho dalších e-mailových klientů kompatibilních s IMAP nebo POP.

  • Kerio Connect je digitálně šifrován pomocí protokolů SSL a S/MIME a chráněn před škodlivými a hackerskými útoky antivirovými nástroji. Službu provozujeme na serverech umístěných ve špičkově zabezpečených datacentrech.

  • Automatizované zálohování poskytuje možnost granulární obnovy dat po všech typech havárií. Možnost vzdáleného vymazání dat využijete v případě ztráty či odcizení mobilního zařízení.

  • Neplatíte nic za pořízení a správu vnitrofiremního serveru. Veškerá údržba i konfigurace na straně serveru je v ceně měsíčního paušálního poplatku, který zároveň zahrnuje i pronájem uživatelských licencí a potřebného hardwaru.

Zajímá vás služba Kerio Connect?

Coby největší český partner společnosti GFI Software pro tento produkt vám dokážeme kvalifikovaně poradit. Rádi vám připravíme cenovou nabídku.