Správa IT

O vaše informační technologie se postaráme se vším všudy – navrhneme řešení IT infrastruktury, zajistíme stabilní provoz a zabezpečení vaší sítě, dodáme vám veškeré IT zařízení včetně následného servisu a poskytneme vám technickou podporu.

Na trhu informačních technologií působíme již třicet let a mezi naše zákazníky patří malé i větší firmy, nadnárodní společnosti, školy a obce. Poskytujeme širokou škálu služeb od drobných konzultací až po úplný IT outsourcing. Klientské požadavky řešíme na místě nebo přes vzdálený přístup.

Vždy se snažíme najít optimální a cenově přijatelné řešení, aby byl zákazník spokojen.

servis IT Králův Dvůr Beroun

Vývoj

vývoj HbbTV aplikací

Naše programátorská divize se věnuje vývoji špičkových HbbTV aplikací a internetových projektů.

Máme bohaté zkušenosti ve vytváření interaktivních HbbTV aplikací. Ihned po uvedení HbbTV technologie do České republiky jsme zahájili vývoj HbbTV aplikací pro řadu zajímavých značek a v současné době můžete naše aplikace vidět na televizních stanicích společností FTV Prima a TV Nova.

Tvoříme webové stránky i interní aplikace na míru.

Pomáháme školám v online světě. Nabízíme komplexní balíček služeb Přístupná škola online, jehož součástí je šablona všeobecně přístupných webových stránek v souladu s platnou legislativou.

Naši partneři

Našimi obchodními partnery jsou spolehlivé a důvěryhodné společnosti, jejichž produkty můžeme vřele doporučit. Díky dlouholetým vztahům a dobrým znalostem produktových portfolií jednotlivých značek dokážeme svým zákazníkům kvalifikovaně poradit s výběrem.
logo DELL

Dodáváme a instalujeme kompletní sortiment společnosti DELL – notebooky, desktopy, servery a datová uložiště. Pro své zákazníky zajišťujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Coby oficiální partner DELL vám dokážeme nabídnout velmi atraktivní ceny.

Americká společnost Dell působí na trhu informačních technologií od roku 1984 a je pověstná svým ojedinělým konceptem záručních oprav. Servisní zásah, oprava nebo výměna, je provedena na místě u zákazníka nejdéle do druhého pracovního dne. U serverů do čtyř hodin.

Společnost Dell rovněž jako jedna z mála nabízí svým zákazníkům možnost nakonfigurovat si server nebo PC stanici dle vlastních potřeb.

logo Microsoft

Nabízíme instalace všech softwarových produktů společnosti Microsoft. Zajistíme licence pro potřeby jednotlivců a domácností i ucelené řešení pro potřeby škol, malých firem nebo velkých podniků. Pomůžeme vám zorientovat se v licenční politice společnosti Microsoft a poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího produktu.

Americká společnost Microsoft byla založena v roce 1975. Od svého vzniku drží světové prvenství v oblasti poskytování softwaru, služeb, řešení a internetových technologií pro osobní, průmyslové i obchodní využití. Společnost nabízí širokou škálu produktů, která umožňuje společnostem i jednotlivcům efektivněji spolupracovat a plně realizovat jejich potenciál.

logo ESET

Jsme certifikovaným zlatým partnerem společnosti ESET, která již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software pro domácí i firemní uživatele. Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi nejpokročilejší a nejrozšířenější bezpečnostní softwarová řešení na světě. Aktuálně je využívá přes 100 milionů uživatelů. Našim zákazníkům nabízíme celé portfolio produktů ESET, které pokrývá všechny populární platformy včetně mobilních a poskytuje neustálou proaktivní ochranu při minimálních systémových nárocích.

Společnost ESET má lokální zastoupení v Praze, celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.

logo-gfi-software

Internetové zabezpečovací technologie Kerio pomáhají zvyšovat produktivitu milionům uživatelů po celém světě ve více než 60 000 firmách. Produkty poskytující e-mail, unifikované zabezpečení sítě/firewall, hlasové služby VoIP a software pro podporu spolupráce získaly mnoho ocenění. Všechny tyto produkty jsou nabízeny pod hlavičkou společnosti GFI Software prostřednictvím sítě obchodních partnerů, mezi nimiž jsme i my jako zlatý partner.

Mezi hlavní produkty patří Kerio Connect – zabezpečený poštovní server s groupwarovými vlastnostmi, Kerio Control – komplexní produkt pro zabezpečení a sledování podnikové sítě a Kerio Operator – VoIP telefonní systém.

logo České Radiokomunikace

Od roku 2012 spolupracujeme se společností České Radiokomunikace, předním poskytovatelem digitální infrastruktury. Našim firemním klientům nabízíme bezpečné vysokorychlostní připojení k internetu a hosting v cloudu se spolehlivým výkonem a vysokou dostupností. Infrastruktura ČRa je prvotřídně zabezpečená a splňuje požadavky GDPR na uchovávání citlivých osobních údajů.

České Radiokomunikace provozují geograficky oddělená datová centra s nepřetržitým monitoringem a svým zákazníkům poskytují špičkový výpočetní výkon. Disponují také vlastní optickou páteřní sítí a díky silné vysílací infrastruktuře mohou nabídnout zákazníkům i bezdrátové řešení, případně připojení blízkých lokalit pomocí optických vláken.

logo RICOH

Dodáváme tisková řešení značky RICOH, která pomáhají profesionálně zpracovávat dokumenty, kontrolovat a snižovat tiskové náklady i zabezpečit tisk proti jeho zneužití. Zprostředkujeme výhodný pronájem tiskových zařízení s možností odkupu po ukončení smlouvy nebo dodání nového zařízení.

Skupina Ricoh sídlí v Tokiu a působí přibližně ve 200 zemích a regionech na světě. Specializuje se na kancelářská multifunkční tisková zařízení a laserové tiskárny, řešení pro produkční tisk, systémy pro řízení toku diskových dat a IT služby. Společnost se dále zabývá řešeními pro optimalizaci kancelářských procesů, jako například řízení tisků či dokumentů nebo správa “flotily” tiskových zařízení.