Zajištění komplexních služeb v oblasti informačních technologií
O společnosti

O společnosti

Profil společnosti

Naše společnost vstoupila na trh informačních technologií v roce 1991. Hlavním předmětem činnosti byly dodávky výpočetní techniky a servisní podpora pro malé a středně velké společnosti.

Díky rostoucím potřebám našich zákazníků jsme rozšiřovali portfolio, tak abychom byli schopni zajistit komplexní služby v oblasti informačních technologií. V roce 2006 začíná společnost vystupovat pod obchodním jménem Kinet s.r.o.

V současnosti jsme schopni našim klientům poskytovat tyto služby: dodávky HW, instalace a nastavení serverů, datových úložišť, realizaci datových sítí, správu výpočetní techniky a uživatelskou podporou. Vyvíjíme internetové a intranetové aplikace, vytváříme www stránky a internetové obchody přizpůsobené potřebám zákazníka. Poskytujeme webhostingové služby na vlastních serverech a provádíme technickou správu domén.

Orientujeme se na malé a střední společnosti, které nemají vlastní IT oddělení a hledají profesionální služby. Naši zákazníci se tak díky outsourcingu IT služeb mohou plně soustředit na svůj hlavní obor činnosti.

Primárním cílem společnosti Kinet s.r.o. je poskytování vysoce kvalitních a profesionálních služeb pro každodenní práci s informačními technologiemi. V každém ohledu se snažíme o harmonické propojení HW a SW v perfektně fungující informační systém s důrazem na bezpečnost. Naše portfolio již neroste s rostoucími nároky našich klientů, ale naši klienti rostou díky efektivnějšímu využívání informačních technologií.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Seznamte se s nabídkou našich služeb
Kontaktujte nás

KINET s.r.o. 2012-2018