Zajištění komplexních služeb v oblasti informačních technologií
O společnosti

O společnosti

Naši partneři

Dlouholetým působením na trhu a poskytováním profesionálních služeb si společnost Kinet s.r.o. vybudovala partnerství s nejsilnějšími evropskými i světovými značkami v oblasti IT.

Abychom našim zákazníkům mohli nabídnout kvalitní a komplexní služby, vybíráme si spolehlivé obchodní partnery, jejichž produkty můžeme vřele doporučit.

Naší přidanou hodnotou je prokázat odbornou znalost nabízených produktů a schopnost jejich uplatnění v praxi.

DELL

Dodáváme a instalujeme úplný sortiment společnosti DELL – notebooky, desktopy, servery a datová uložiště. Pro naše zákazníky poskytujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis.

O společnosti

Logo Dell

Americká společnost Dell působí na trhu informačních technologií od roku 1984 a je pověstná svým ojedinělým konceptem záručních oprav. Servisní zásah, oprava nebo výměna, je provedena na místě u zákazníka nejdéle do druhého pracovního dne. U serverů do čtyř hodin.

Společnost Dell rovněž jako jedna z mála nabízí svým zákazníkům možnost nakonfigurovat si server nebo PC stanici dle vlastních potřeb.

V poslední době DELL využívá stále více své obchodní a servisní partnery. Jedním z nich je právě společnost Kinet s.r.o.

Microsoft

Nabízíme instalace softwarových produktů Microsoft pro individuální potřeby jednotlivců i vybudování uceleného řešení pro potřeby obchodních firem a průmyslových podniků. Pomůžeme Vám s orientací v licenční politice společnosti Microsoft.

O společnosti

Logo Microsoft

Americká společnost Microsoft byla založena v roce 1975. Od svého vzniku drží světové prvenství v oblasti poskytování softwaru, služeb, řešení a internetových technologií pro osobní, průmyslové i obchodní využití. Společnost nabízí širokou škálu produktů, která umožňuje společnostem i jednotlivcům efektivněji spolupracovat a plně realizovat jejich potenciál.

Portfolio softwarových produktů společnosti Microsoft pokrývá nejen specifické potřeby obchodních firem a průmyslových podniků, ale i požadavky běžných domácích uživatelů.

Na produktech společnosti Microsoft lze budovat ucelená řešení, která umožňují spolupráci teamů v reálném čase, sdílení dokumentů, plánování a vyhodnocování.

ESET

Jsme dodavatelem bezpečnostních řešení společnosti ESET. Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi nejpokročilejší a nejrozšířenější bezpečnostní softwarová řešení na světě. Řada nezávislých organizací jej hodnotí jako nejlepší antivirový produkt na světovém trhu.

O společnosti

Logo ESET

Společnost ESET byla založena v roce 1992. Stala se světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se aktivní prevenci před vznikajícími počítačovými hrozbami.

Hlavními produkty společnosti jsou ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus, které patří mezi technologickou špičku i díky tomu, že negenerují téměř žádné falešné poplachy a díky technologii ThreatSense® okamžitě reagují na nové hrozby.

ESET má sídlo v Bratislavě na Slovensku, pobočky v Praze, v Bristolu, Buenos Aires, San Diegu a je reprezentována ve více než 180 zemích světa. Firma patří podle žebříčku Deloitte Technology Fast 500 mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Kerio

Společnost Kerio Technologies poprvé vstoupila na trh s internetovými zabezpečovacími technologiemi v roce 1997, se známou a vysoce hodnocenou řadou produktů WinRoute a WinRoute Pro. V průběhu své existence se produkt WinRoute Pro, jakožto komplexní a cenově dostupná alternativa mnohem dražších firewallů a routerů, stal uznávaným mezi síťovými odborníky a administrátory. Od dob WinRoute Pro u našich zákazníků úspěšně nasazujeme softwarová řešení společnosti Kerio Technologies.

O společnosti

Logo Kerio

Společnost Kerio Technologies se zabývá vývojem softwarových produktů pro komunikaci a síťovou bezpečnost pro malé a středně velké sítě již od roku 1997. Mezi hlavní produkty patří Kerio Connect – zabezpečený poštovní server s groupwarovými vlastnostmi, Kerio Control – komplexní produkt pro zabezpečení a sledování podnikové sítě a Kerio Operator – VoIP telefonní systém.

KINET s.r.o. 2012-2020