Zajištění komplexních služeb v oblasti informačních technologií
Novinky

Novinky

23.04.2018

Vytvořili jsme webovou prezentaci pro společnost KIKA

KINET dodal společnosti KIKA novou internetovou prezentaci zaměřenou na sortiment sektorových kuchyní a kuchyní na míru. Web rozděluje kuchyně na moderní, designové a rustikální. Při prohlížení detailů kuchyně prochází uživatel galerii možných realizací, galerii předních ploch a korpusů. Web rovněž informuje návštěvníky o výhodách spolupráce s jedním z největších hráčů na trhu v oblasti nábytku. Nechybí ani přehledná mapa s kontakty na jednotlivá kuchyňská centra a vyškolené pracovníky.

Web by měl sloužit primárně k základní orientaci v nabízeném sortimentu. V každém kroku je uživatel veden ke kontaktnímu formuláři, za pomoci kterého lze oslovit konkrétního odborníka.

Společnost KIKA má celou administraci webu plně ve své režii za pomoci publikačního systému, který je velice jednoduchý a intuitivní. Prezentace momentálně běží na subdoméně kuchyne.kika.cz v české mutaci, slovenská verze bude spuštěna během dvou týdnů. Rovněž se pracuje na propojení této nové prezentace s hlavním webem www.kika.cz.

 

KIKA

 

KINET s.r.o. 2012-2020