Zajištění komplexních služeb v oblasti informačních technologií
Novinky

Novinky

27.06.2017

Realizovali jsme HbbTv aplikaci pro CineStar

V rámci vývoje softwaru pro HbbTv platformu naše firma úspěšně realizovala aplikaci pro CineStar, společnost zabývající se provozem multikin po celé České republice. Aplikace je nasazena v Prima Play pásu na všech kanálech TV Prima. Ke spuštění, jako je tomu u všech HbbTv aplikací, slouží červené tlačítko dálkového ovladače.

HbbTv aplikace představuje kompletního průvodce aktuální nabídkou filmů v multikinech CineStar. Ihned po spuštění je uživatel seznámen s filmem týdne, který je prezentován grafickým motivem, trailerem a informací o datu kdy vstupuje do českých kin. Divák si také může vybrat kterékoliv z dvanácti multikin a seznámit se tak s aktuálním programem na následující týden.

Program rovněž poskytuje detailnější informace o promítaném filmu.
Jedná se o technické parametry promítání – zda je film ve 3D, s dabingem nebo titulky, jak dlouho film trvá, jakých technologií využívá (DOLBY ATMOS zvukový systém) a podobně.

Skrz program se může uživatel „prokliknout“ do detailu kteréhokoliv filmu, kde nalezne trailer a získá informace o dějové zápletce.

Veškerá data jsou čerpána z portálu ČSFD.cz (Česko-Slovenská filmová databáze). Načítání dat z externích systémů plánujeme využít i u dalších námi připravovaných HbbTv aplikací.

Dále aplikace poskytuje přehled různých akcí CineStar, jakou byl v uplynulých dnech například Den dětí.

Provázáním s Google Analytics poskytujeme inzerentovi potřebná statistická data.

 

CineStar_hbbtv
KINET s.r.o. 2012-2020