Zajištění komplexních služeb v oblasti informačních technologií
Vývoj internetových aplikací

Vývoj internetových aplikací

Vývoj internetových aplikací

Vytváříme zakázkové aplikace šité na míru. Požadavky našich zákazníků se nesoustředí pouze na vytvoření www prezentace nebo internetového obchodu. Internetové aplikace, které pro naše klienty vytváříme, představují různorodý soubor systémů od vnitropodnikových intranetů k informačním systémům.

Naše zkušenosti a technologické znalosti se snažíme promítnout do vznikající aplikace, tak aby našim zákazníkům přinesly zefektivnění vnitřních procesů a konkurenční výhodu. Evidence, automatizace procesů, zrychlení komunikace nebo sdílení informací. To jsou hlavní důvody, které vedou k vývoji specifických internetových aplikací.

Jaké aplikace vyvíjíme:

  • Aplikace pro komunikaci se zákazníky – CRM systémy, online rezervační systémy, extranety.
  • Aplikace pro zpracování dat – Skladové systémy v napojení na výrobu a obchod.
  • Intranetové aplikace – Zabezpečený prostor pro vzájemnou komunikaci členů týmu, sdílení znalostí a předávání důležitých informací.
  • Moduly a doplňky do internetových obchodů a redakčních systémů.

Orientujeme se výhradně na programování internetových/intranetových aplikací s využitím následujících technologií: PHP, XHTML, CSS, JavaScript, AJAX a mySQL.

Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od prvotní fáze analýzy, návrhu řešení, implementace až po integraci se stávajícími systémy a následnou plnou technickou podporu. Výsledné řešení předáváme otestované, jednoduché na ovládání a otevřené pro případné další úpravy.

V případě Vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat.

KINET s.r.o. 2012-2018